+48 501 02 66 21 como@como.com.pl

Stacjonarne myjki ciśnieniowe zimnowodne

Stacjonarne myjki zimnowodne firmy Nilfisk są przeznaczone do stosowania w rolnictwie, przemyśle, transporcie i przemyśle spożywczym. Mamy rozwiązania odpowiednie dla każdego rodzaju zastosowań, od jednostek małoskalowych po rozwiązania przemysłowe. Nasze urządzenia są oparte na konstrukcji ze stali nierdzewnej i wyposażone w pompy do ciężkich prac oraz zapewniają wysoką skuteczność pracy. Firma Nilfisk odpowiada na potrzeby Klientów.
Firma Nilfisk oferuje najbardziej kompletną gamę rozwiązań stacjonarnych na rynku i jest godnym zaufania partnerem w projektowaniu rozwiązań instalacyjnych. Możemy dostarczyć produkt w wersji standardowej lub zmodyfikować go uwzględniając specyfikę potrzeb klienta.
Maszyny można łatwo zainstalować w dowolnie wybranym miejscu. Optymalne rozmieszczenie i optymalizacja instalacji rurowej zapewni łatwe i szybkie mycie w wybranych lokalizacjach.
Jednostki stacjonarne mają liczne zalety. Na przykład, urządzenia są ustawiane zgodnie z indywidualnymi wymaganiami użytkownika. Maszyny nie wymagają regulacji , redukując ryzyko błędu i ograniczając konieczność dodatkowego szkolenia personelu.
Nie zachodzi konieczność transportowania maszyn z jednego miejsca na drugie lub zakupu kilku maszyn mobilnych, by wykonać wszystkie zadania w różnych miejscach. Umiejscowienie wylotu, węża, lancy lub dowolnego akcesorium przy każdym punkcie przyłączeniowym sprawia, że użytkownik może przystąpić do pracy w ciągu kilku sekund, skracając czas potrzebny na przygotowanie i obniżając koszty pracy.

SC DELTA 6P, SC DELTA 8P, SC DUO 6P-7-8P, SC UNO

SC DELTA 6P

SC DELTA 8P

SC DUO 6P-7-8P

SC UNO