+48 501 02 66 21 como@como.com.pl

Chemia do czyszczenia podłóg

Oferujemy płyny do konserwacji i czyszczenia podłóg. Środki czyszczące można stosować do codziennego mycia podłóg w hotelach, restauracjach, salonach samochodowych, biurach i supermarketach oraz w obiektach handlowych i przemysłowych do usuwania pokryć i powłok oraz silnych zabrudzeń.

INTENSIVE
Uniwersalny środek myjący przeznaczony do różnych aplikacji w zakresie czyszczenia wielu rodzajów powierzchni w branży handlowej i przemysłowej.

Zasadowość : pH 10
Dostępny w opakowaniach : 4×2,5 l, 10 l, 25 l, 220 kg i 1000 l
Stężenie : od 3 do 10 %
Techniki mycia : spryskiwanie, mycie wysokociśnieniowe, mycie maszynowe i mycie ręczne.

PRO GLOSS
Ciekła, organiczna emulsja nawilżającą do różnych zastosowań; tworzy błyszczącą, bezpoślizgową, wytrzymałą powłokę na wykładzinach różnego typu. Uszczelnianie podłóg z efektem połysku w szkołach, hotelach, salonach samochodowych, restauracjach, supermarketach, gabinetach lekarskich. itp. Zawiera polmery i woski.

Zasadowość : pH 7,5
Dostępny w opakowaniach : 10 l
Stężenie : bez rozcieńczenia
Techniki aplikacji : ręczne.

PROTECTOR SV1
Emulsja polimerowa do długotrwałego zabezpieczania podłóg przed zabrudzeniem w szkołach, hotelach i salonach samochodowych. Polimer wzmocniony metalem do zastosowań wymagających doskonałego wykończenia, odporności na alkohol i środki dezynfekujące oraz właściwości antypoślizgowych.
Skuteczny przeciwko: Plamom i wyciekom na twardych podłogach

Zakres zastosowania:
Do podłóg z PVC, linoleum lub poliolefiny.
Można również stosować na kamieniu, syntetycznym kamieniu, nieglazurowanej terakocie.
Nie stosować na podłogach marmurowych lub drewnianych.

Zasadowość : pH 7,5
Dostępny w opakowaniach : 10 l
Stężenie : bez rozcieńczenia
Techniki aplikacji : ręczne.

QUICK FRESH
Środek myjaco – konserwacyjny z efektem odświeżania przeznaczony do codziennego czyszczenia podłóg w hotelach, restauracjach i salonach samochodowych. Środek czyszczący na bazie alkoholu. Po wyschnięciu podłoga nie wymaga polerowania i nie ma smug.

Zasadowość : pH 8
Dostępny w opakowaniach : 4×2,5 l, 10 l, 25 l
Stężenie : od 1 do 5 %
Techniki mycia : mycie ręczne i mycie maszynowe

SPOT-EX SV1
Środek do usuwania śladów po gumowych kołach oraz do czyszczenia podłóg w magazynach, warsztatach, supermarketach, gdzie używane są wózki widłowe i inne pojazdy.

Zasadowość : pH 6
Dostępny w opakowaniach : 6×1 l, 10 l
Stężenie : bez rozcieńczenia
Techniki mycia : spryskiwanie i mycie ręczne

TORNADO SV1
Do gruntownego czyszczenie podłóg w obiektach handlowych i przemysłowych mające na celu usuwanie powłok, filmów lub bardzo silnych zabrudzeń.

Zasadowość : pH 10,5
Dostępny w opakowaniach : 4×2,5 l, 10 l, 25 l i 220 kg
Stężenie : od 0,3 do 1 %
Techniki mycia : mycie ręczne i mycie maszynowe

WAX CLEAN
Detergent w postaci ciekłego, obojętnego, lekko pieniącego środka czyszczącego o specjalnym, delikatnym składzie do codziennego mycia powierzchni odpornych na wodę. Wax Clean jest przeznaczony do dokładnego mycia powierzchni woskowanych, nie usuwając równocześnie wosku i pozostawiając powierzchnię błyszczącą po zakończeniu mycia. Wax Clean ma delikatny, przyjemny zapach odpowiedni do miejsc publicznych. Do codziennego mycia podłóg w hotelach, restauracjach, salonach samochodowych, biurach, supermarketach, szkołach, salach wystawowych, sklepach z narzędziami, itd.

Zasadowość : pH 8
Dostępny w opakowaniach : 10 l
Stężenie : od 1 do 3 %
Techniki mycia : mycie ręczne