W fabrykach oraz w zakładach produkcyjnym niezastąpionym elementem wyposażenia jest dobrej jakości odkurzacz przemysłowy. Oprócz wspomnianych miejsc, wykorzystać go można także do innych celów – np. przydaje się zwłaszcza podczas domowych remontów. Pomimo zbieżności nazw, nie należy mylić odkurzaczy przemysłowych z urządzeniami będących na wyposażeniu każdego gospodarstwa domowego. Odkurzacz przemysłowy to przede wszystkim sprzęt o wiele bardziej wytrzymały, gotowy do działania w warunkach, w jakich nie poradził by sobie domowy sprzęt AGD. Przy wyborze urządzenia warto zastanowić się nad tym, do jakich celów wykorzystywany będzie odkurzacz przemysłowy i dobrać parametry do konkretnych zadań. W ofercie naszej firmy proponujemy Państwu zarówno odkurzacze do zbierania materiałów i zanieczyszczeń suchych, a także mokrych. Oprócz tego dostępne są wszelkiego rodzaju akcesoria do odkurzaczy przemysłowych – filtry, specjalistyczne ssawki i inne.

Odkurzacze przemysłowe 1-fazowe

 
 odkurzacze przemysłowe 1-fazowe

To grupa odkurzaczy przemysłowych przeznaczonych do warunków przemysłowych i wykorzystywanych kilka godzin na dobę. Nadają się do utrzymania czystości we wszystkich gałęziach przemysłu. W zależności od charakteru zbieranych pyłów wyposażane są w filtry o odpowiednich parametrach.

więcej

  

Odkurzacze przemysłowe 3-fazowe

 
 odkurzacze przemysłowe 3-fazowe

W tej grupie znajdują się odkurzacze przemysłowe przeznaczone do pracy kilkanaście godzin na dobę w ciężkich warunkach przemysłowych. Modele o większych mocach znajdują również zastosowanie jako jednostki centralne w centralnych instalacjach przemysłowych.

więcej

 

Odkurzacze "Biała Linia RS"

 
 odkurzacze przemysłowe biała linia RS

Odkurzacze przemysłowe z serii "Biała Linia" są to stacjonarne trójfazowe odkurzacze przeznaczone do wspólpracy z urządzeniami produkcyjnymi. Zadaniem ich jest utrzymanie w czystości miejsca pracy jak również odzyskiwanie niewielkich ilości pyłów występujących podczas produkcji w w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym, spożywczym i produkcji komputerów (OEM).

więcej

 

Odkurzacze do zbierania oleju

 
 odkurzacze przemysłowe do zbierania oleju

 Odkurzacze przemysłowe z tej grupy przeznaczone są dla przemysłu maszynowego, do centrów obróbki skrawaniem itp, gdzie występują oleje i chłodziwa. Wszystkie części odkurzaczy wykonane są z materiałów odpornych na działanie olej. Zbierania opiłków metali realizowane jest w oddzielnych zbiornikach-separatorach, o różnej pojemności.

więcej

 

Odkurzacze antywybuchowe ATEX

 
 odkurzacze przemysłowe antywybuchowe ATEX

Odkurzacze przemysłowe z tej grupy przeznaczone są do pracy w strefach oznaczonych jako zagrożone wybuchem. Odkurzacze spełniają wymagania wg dyrektywy ATEX94/9/WE.

więcej

 

 

 

Odkurzacze przemysłowe pneumatyczne

 
 odkurzacze przemysłowe pneumatyczne

Odkurzaczy z tej grupy używamy wszędzie tam, gdzie zasilanie elektryczne jest niewskazane, a mamy do dyspozycji instalcję sprężonego powietrza. Urządzenie te ceguje duża niezawodność i możliwość ciągłej, długotrwałej pracy.

więcej